Our House Hotel Chiang Mai

Chiang Mai
Our House Gasthuis Chiang Mai
5.0 Behoorlijk
148 beoordelingen

Our House Hotel Chiang Mai

271 Moonmuang Road Tsriphum Muang,, Chiang Mai, Thailand Kaart weergeven
Uitgerust met gratis parkeren en een aangewezen plek voor rokers, Our House Pension appartement is in Chiang Mai, op 2.4 km van Museum voor insecten van de gehele wereld en natuurwonderen gesitueerd.
Deze accommodatie ligt in Chang Phueak wijk en biedt een gemakkelijke toegang tot The Prince Royal's College. Het pand is op 4 km afstand van Dierentuin van Chiang Mai. The Hideout, Rider's Corner Bar & Restaurant en Classic Burgers kunt u bereiken binnen 5 minuten lopen van de woning.Er zijn enkele bezienswaardigheden, waaronder Pratat Chedi Luang-tempel in de omgeving.
De kamers bevatten airconditioning, een laptopkluis en een flatscreen TV evenals een dakterras. Alle kamers zijn voorzien van slaapkamers met eenpersoonsbedden en stapelbedden en een privé badkamer.
Bepaalde kamers beschikken over een balkon.
+ Meer - Minder
Populairste faciliteiten
  • Wi-Fi
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

Chiang Mai
Bezienswaardigheden
  • Chang Puak-poort - 750 m
  • Wat Suan Dok - 2.7 km
  • Chiang Mai Thai Cookery School - 300 m
  • Wat Phra Singh - 1.4 km
  • Sabai De Ka Massage School - 700 m
  • Thai Cottage Home Cookery School - 600 m
  • Asia Scenic Thai Cooking School - 600 m
Luchthavens
  • Internationale Luchthaven Chiang Mai - 4.5 km
Treinstations
  • Treinstation Chiang Mai - 2.8 km

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • WiFi

Kamervoorzieningen

  • Mini bar
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • Vloerbedekking
Populairste faciliteiten
  • Wi-Fi

Voorwaarden

Inchecken: van 14:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 11:00
  • Extra bedden/ledikanten
  • Extra bedden zijn niet beschikbaar.
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Do 2 Jul
Vrij 3 Jul
Gasten
Hotels in Chiang Mai aan het zoeken